Agdar | Targi Ślubne w Bolesławcu
15858
post-template-default,single,single-post,postid-15858,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Targi Ślubne w Bolesławcu

20 Lis Targi Ślubne w Bolesławcu

Od kilkunastu już lat Dolnośląskie Targi Ślubne odbywają się w prestiżowej Hali Stulecia. Tym razem na organizację jesiennej edycji wybrano inny obiekt, a mianowicie Halę Orbita, która moim zdaniem wpisała się w klimat w tej imprezy o wiele lepiej, m.in. ze względu na swoje gabaryty. Co mogę powiedzieć o samym obiekcie? Jest to typowa hala sportowa, podobna do tych, które miałam okazję odwiedzić podczas ubiegłej edycji w takich miastach jak Bielsko Biała czy Częstochowa. Powiem szczerze, że był to całkiem dobry ruch strategiczny – dzięki wyborze mniejszego obiektu, całe wydarzenie zyskało przyjazną i niezwykle kameralna atmosferę.

Jeżeli już mowa o atmosferze – pisałam już o tym przy relacjach z poprzedniego sezonu, ale naprawdę – te mniejsze imprezy maja swój unikalny klimat. Ludzie są jakoś pozytywniej nastawieni, jest szansa na to, żeby dostać się do interesujących nas stoisk za pierwszym razem. No powiem Wam, że naprawdę wyszło bardzo pozytywnie, a mogę to stwierdzić po uśmiechach na twarzach narzeczonych, których mijałam między alejkami oraz opiniach wystawców, którzy byli pozytywnie zaskoczeni klimatem tej imprezy, a przede wszystkim frekwencją.